sprawdź prognozę pogody na kortach

O klubie

Główną ideą powstania kompleksu sportowego Royal Tennis Club jest chęć rozwijania i promowania sportu tenisowego w naszym regionie. Nowoczesny wygląd oraz bardzo wysokie kwalifikacje trenerów i obsługi to cechy charakterystyczne naszego klubu. Korty tenisowe ulokowane są w Kozach (ok. 9 km od Bielsko - Białej).

Nie bez powodu mówi się, że to ludzie tworzą atmosferę miejsca. Pragniemy, aby każdy forhend, bekhend oraz lob zagrany na nawierzchni kortów tenisowych był wyjątkowo miło i owocnie spędzonym czasem.

• Graj w naszym klubie cały rok!

Kompleks tenisowy Royal Tennis Club tworzą:

• dwa korty tenisowe kryte o nawierzchni sztucznej trawy, ze sztucznym oświetleniem, całoroczne
    • dwa korty tenisowe otwarte, z nawierzchnią mączki ceglanej, dostępne do użytku w okresie letnim
    • pełnowymiarowy kort do gry w squasha
    • plac zabaw dla dzieci, kawiarnia

Zarezerwuj kort, sprawdź rezerwacje online!

• Szkółka dla dzieci

Tenis to sport, który wymaga szczególnego zaangażowania już od najmłodszych lat. Korty tenisowe Royal Tennis Club w Kozach ( 9km od Bielsko-Biała) to idealne miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę z tym sportem.

Poznaj nasz specjalnie zaprojektowany program rozwoju dla młodych adeptów tenisa!

• Liga Royal Tennis Club

Liga Letnia Challenge.

Mecze będą mogły być rozgrywane w tygodniu jak i w weekendy o każdej godzinie po wcześniejszym uzgodnieniu z przeciwnikiem oraz zarezerwowaniu kortu.

Miejsce rozgrywek - korty tenisowe w Royal Tennis Club w Kozach (okolice Bielsko-Biała).